V
0 ΣΧΟΛΙΑ

Το πρόγραμμα της Σούπερ Λίγκας μέχρι το φινάλε του Α' Γύρου (ΦΩΤΟ)

Τις ημερομηνίες και τις ώρες των αγώνων από την τέταρτη αγωνιστική μέχρι και το τέλος του πρώτου γύρου ανακοίνωσε η Σούπερ Λίγκα. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα

Τις ημέρες και τις ώρες όλων των αγώνων του πρώτου γύρου ανακοίνωσε η Σούπερ Λίγκα. Κυριακή βράδυ υποδέχεται η ΑΕΚ τον ΟΣΦΠ στο πρώτο ντέρμπι της χρονιάς. 

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του Α’ Γύρου (4η-15η αγωνιστική) για το Πρωτάθλημα Super League Σουρωτή 2017-18.

 

 

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής
   
ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 16/09/201716:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 16/09/201718:15Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Σάββατο 16/09/201720:30ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
   
Κυριακή 17/09/201716:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 17/09/201718:15Α.Ε.Λ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή 17/09/201718:15ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.Κ.
Κυριακή 17/09/201720:30ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - Α.Ε.Κ.
   
Δευτέρα 18/09/201719:00ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

 

 

Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής

   
ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 23/09/201716:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 23/09/201718:15ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
Σάββατο 23/09/201720:30ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
Κυριακή 24/09/201716:00Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 24/09/201718:15Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 24/09/201718:15ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Λ.
Κυριακή 24/09/201720:30Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
 
Δευτέρα 25/09/201719:30Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής
   
ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 30/09/201716:00ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Σάββατο 30/09/201718:15ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 30/09/201720:30Α.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.Κ.
 
Κυριακή 01/10/201716:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή 01/10/201718:15Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 01/10/201718:15ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 01/10/201720:30ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ.
 
Δευτέρα 02/10/201719:30ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής
   
ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 14/10/201716:00ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 14/10/201718:15ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Σάββατο 14/10/201720:30ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
 
Κυριακή 15/10/201716:00Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
Κυριακή 15/10/201718:15ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Α.Ο.Κ.
Κυριακή 15/10/201718:15ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 15/10/201720:30Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ.
 
Δευτέρα 16/10/201719:30ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Λ.

 

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής
   
ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 21/10/201716:00ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο 21/10/201718:15Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Σάββατο 21/10/201720:30ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
Κυριακή 22/10/201716:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 22/10/201718:15ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Κυριακή 22/10/201718:15ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Λ.
Κυριακή 22/10/201720:30ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
 
Δευτέρα 23/10/201719:30Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής
   
ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 28/10/201715:00Α.Ε.Λ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σάββατο 28/10/201717:15ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.Κ.
Σάββατο 28/10/201719:30ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
 
Κυριακή 29/10/201715:00Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή 29/10/201717:15ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 29/10/201717:15ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή 29/10/201719:30ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.
 
Δευτέρα 30/10/201719:30Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

Πρόγραμμα 10ης Αγωνιστικής
   
ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 04/11/201715:00ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 04/11/201717:15ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Σάββατο 04/11/201719:30ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
Κυριακή 05/11/201715:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή 05/11/201717:15ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 05/11/201717:15Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ.
Κυριακή 05/11/201719:30Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
 
Δευτέρα 06/11/201719:30ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

 

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής
   
ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 18/11/201715:00ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - Α.Ο.Κ.
Σάββατο 18/11/201717:15Α.Ε.Λ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Σάββατο 18/11/201719:30ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
 
Κυριακή 19/11/201715:00Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 19/11/201717:15ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 19/11/201717:15ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 19/11/201719:30ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
 
Δευτέρα 20/11/201719:30Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής
   
ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 25/11/201715:00ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 25/11/201717:15ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
Σάββατο 25/11/201719:30ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
Κυριακή 26/11/201715:00ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Κυριακή 26/11/201717:15ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 26/11/201717:15ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ.
Κυριακή 26/11/201719:30Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
 
Δευτέρα 27/11/201719:30Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

Πρόγραμμα 13ης Αγωνιστικής
   
ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 02/12/201715:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ο.Κ.
Σάββατο 02/12/201717:15Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.
Σάββατο 02/12/201719:30ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
 
Κυριακή 03/12/201715:00ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κυριακή 03/12/201717:15ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 03/12/201717:15Α.Ε.Λ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 
Κυριακή 03/12/201719:30ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
 
Δευτέρα 04/12/201719:30ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

Πρόγραμμα 14ης Αγωνιστικής
   
ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 09/12/201715:00Α.Ε.Λ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
Σάββατο 09/12/201717:15ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σάββατο 09/12/201719:30ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
 
Κυριακή 10/12/201715:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Κυριακή 10/12/201717:15ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Κυριακή 10/12/201717:15ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
Κυριακή 10/12/201719:30Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
Δευτέρα 11/12/201719:30Α.Ε.Κ. - Α.Ο.Κ.

 

Πρόγραμμα 15ης Αγωνιστικής
   
ΗΜ/ΝΙΑΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
Σάββατο 16/12/201715:00Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Σάββατο 16/12/201717:15Α.Ε.Κ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Σάββατο 16/12/201719:30ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.
 
Κυριακή 17/12/201715:00ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Κυριακή 17/12/201717:15ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Κυριακή 17/12/201717:15ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - Α.Ε.Λ.
Κυριακή 17/12/201719:30Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
Δευτέρα 18/12/201719:30ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

ΣΧΟΛΙΑΑΡΘΡΟΥ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΟ