V
0 ΣΧΟΛΙΑ

Τα αποτελέσματα της Γ’ Εθνικής

Δείτε τα αποτελέσματα από τα ματς των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής, που έγιναν στο πλαίσιο της 7ης (1ος, 5ος, 6ος, 7ος, 8ος όμιλος), της ένατης (3ος, 4ος όμιλος) και της 10ης αγωνιστικής (2ος όμιλος). 

Αναλυτικά: 

1ος όμιλος – 7η αγωνιστική 

Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης 1-0 
Αετός Ορφανού-Καβάλα 1-0 
Απόλλων Παραλιμνίου-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 1-0 
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 
ΑΕ Διδυμότειχου-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-1 
Δόξα Προσκυνητών-Ελπίς Σκουτάρεως 0-2 

2ος όμιλος – 10η αγωνιστική 
Καμπανιακός-Άρης Παλαιοχωρίου 0-2 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αλμωπός Αριδαίας 0-1 
Νάουσα-Ηρακλής 1-2 
Αγροτικός Αστέρας-Πιερικός 0-1 
Μακεδονικός-ΑΠΕ Λαγκαδά 2-0 
ΑΟ Καρδίας-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 2-1 
Εδεσσαϊκός-Κιλκισιακός 1-1 
Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας 

3ος όμιλος – 9η αγωνιστική 
Σκουφάς Κομποτίου-Δόξα Κρανούλας 0-0 
Ερμής Αμυνταίου-ΑΕ Λευκίμμης 2-1 
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Τηλυκράτης Λευκάδας 4-2 
Νέος Αμφίλοχος-Θεσπρωτός 0-1 
Αστέρας Παραποτάμου-Καστοριά 0-1 
Πανλευκάδιος-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-2 
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα 

4ος όμιλος – 9η αγωνιστική 
Οπούντιος Μαρτίνου-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-1 
Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Ιτέας 0-0 
Ολυμπιακός Βόλου-ΝΠΣ Βόλος 0-2 
ΑΟ Σελλάνων-Διγενής Νεοχωρίου 3-0 

Αχιλλέας Φαρσάλων-ΑΠΟΚ Βελούχι 3-0 
Θήβα-ΓΣ Αλμυρός 0-1 
Ρεπό: Νίκη Βόλου 

5ος όμιλος – 7η αγωνιστική 
Τσικλητήρας Πύλου-Ζάκυνθος 0-0 
Αχαϊκή-Λεωνίδιο 2-1 
Παλληξουριακός-Καλαμάτα 1-1 
Πανηλειακός-Αστέρας Αμαλιάδας 1-0 
Παναρκαδικός-Αστέρας Βλαχιώτη 1-2 
ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνέικων 1-0 

6ος όμιλος – 7η αγωνιστική 
Ρόδος-Κερατσίνι 1-0 
Λουτράκι-Ασπρόπυργος 0-0 
ΑΟ Ζευγολατιού-Πέλοπας Κιάτου 0-1 
Ιωνικός-Διαγόρας 0-2 
Προοδευτική-Ιάλυσος 3-2 
Ρεπό: Εθνικός 

7ος όμιλος – 7η αγωνιστική 
Αήττητος Σπάτων-Ένωση Ερμιονίδας 2-0 
Τριγλία Ραφήνας-Αιολικός 3-1 
Χαλκίδα-Ταμυναϊκός 1-0 
Ερμής Κιβερίου-Παναργειακός 1-1 
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Θύελλα Ραφήνας 1-0 
Ρεπό: Πανθηραϊκός 

8ος όμιλος – 7η αγωνιστική 
Ηρόδοτος-Φωστήρας 1-0 
Κηφισιά-Αιγάλεω 2-3 
Ατσαλένιος-ΑΟ Παλαιόχωρας 0-0 
ΑΕ Μυλοποτάμου-Ερμής Ζωνιανών 1-1 
ΟΦ Ιεράπετρας-Ηλυσιακός 2-2 
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος». 

ΣΧΟΛΙΑΑΡΘΡΟΥ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΟ