V
1 ΣΧΟΛΙΑ

Το πρόγραμμα του Μουντιάλ!

ΕΔΩ όλο το πρόγραμμα της διοργάνωσης

Δείτε όλο το πρόγραμμα των ομίλων του Παγκοσμίου Κυπέλλου της Ρωσίας. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα: 

1ος όμιλος 

1η αγωνιστική: Ρωσία-Σαουδική Αραβία (14/6), Αίγυπτος-Ουρουγουάη (15/6) 

2η αγωνιστική: Ρωσία-Αίγυπτος (19/6), Ουρουγουάη-Σαουδική Αραβία (20/6) 

3η αγωνιστική: Σαουδική Αραβία-Αίγυπτος (25/6), Ουρουγουάη-Ρωσία (25/6) 

2ος όμιλος

1η αγωνιστική: Μαρόκο-Ιράν (15/6), Πορτογαλία-Ισπανία (15/6) 

2η αγωνιστική: Πορτογαλία-Μαρόκο (20/6), Ιράν-Ισπανία (20/6)

 3η αγωνιστική: Ιράν-Πορτογαλία (25/6), Ισπανία-Μαρόκο (25/6) 

3ος όμιλος

 1η αγωνιστική: Γαλλία-Αυστραλία (16/6), Περού-Δανία (16/6)

 2η αγωνιστική: Γαλλία-Περού (21/6), Δανία-Αυστραλία (21/6) 

3η αγωνιστική: Αυστραλία-Περού (26/6), Δανία-Γαλλία (26/6) 

4ος όμιλος 

1η αγωνιστική: Αργεντινή-Ισλανδία (16/6), Κροατία-Νιγηρία (16/6) 

2η αγωνιστική: Αργεντινή-Κροατία (21/6), Νιγηρία-Ισλανδία (22/6) 

3η αγωνιστική: Ισλανδία-Κροατία (26/6), Νιγηρία-Κροατία (26/6) 

5ος όμιλος

1η αγωνιστική: Κόστα Ρίκα-Σερβία (17/6), Βραζιλία-Ελβετία (17/6) 

2η αγωνιστική: Βραζιλία-Κόστα Ρίκα (22/6), Σερβία-Ελβετία (22/6) 

3η αγωνιστική: Σερβία-Βραζιλία (27/6), Ελβετία-Κόστα Ρίκα (27/6)

6ος όμιλος 

1η αγωνιστική: Γερμανία-Μεξικό (17/6), Σουηδία-Νότια Κορέα (18/6) 

2η αγωνιστική: Γερμανία-Σουηδία (23/6), Νότια Κορέα-Μεξικό (23/6) 

3η αγωνιστική: Νότια Κορέα-Γερμανία (27/6), Μεξικό-Σουηδία (27/6) 

7ος όμιλος 

1η αγωνιστική: Βέλγιο-Παναμάς (18/6), Τυνησία-Αγγλία (18/6)

 2η αγωνιστική: Βέλγιο-Τυνησία (23/6), Αγγλία-Παναμάς (24/6) 

3η αγωνιστική: Αγγλία-Βέλγιο (28/6), Παναμάς-Τυνησία (28/6) 

8ος όμιλος 

1η αγωνιστική: Πολωνία-Σενεγάλη (19/6), Κολομβία-Ιαπωνία (19/6) 

2η αγωνιστική: Ιαπωνία-Σενεγάλη (24/6), Πολωνία-Κολομβία (24/6) 

3η αγωνιστική: Ιαπωνία-Κολομβία (28/6), Σενεγάλη-Κολομβία (28/6) 

Το πρόγραμμα των νοκ-άουτ φάσεων:

Φάση των «16»: 30 Ιουνίου – 3 Ιουλίου (Σότσι, Καζάν, Σαμάρα, Ροστόβ, Μόσχα, Νίζνι Νόβγκοροντ, Αγία Πετρούπολη

Προημιτελικοί: 6-7 Ιουλίου (Νίζνι Νόβγκοροντ, Καζάν, Σότσι, Σαμάρα)

Ημιτελικοί: 10-11 Ιουλίου (Αγία Πετρούπολη, Μόσχα)

Μικρός Τελικός: 14 Ιουλίου (Αγία Πετρούπολη)

Τελικός: 15 Ιουλίου (Μόσχα)

ΣΧΟΛΙΑΑΡΘΡΟΥ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣΧΟΛΙΑ
Φοίνικας - 1/12/2017 21:35

Ωραίοι οι Ιούνηδες των ζυγών ετών!

ΕΠΟΜΕΝΟ