Λιποθύμησε αθλήτρια από την μυρωδιά Κάνναβης!

Στον ημιτελικό της Volleyleague γυναικών ανάμεσα σε Άρη και ΑΟ Θήρας αθλήτρια της Σαντορίνης λιποθύμησε από τη μυρωδιά κάνναβης

Mybet Casino: 750+ παιχνίδια & φρουτάκια Novomatic
Αρμόδιος ρυθμιστής MGA. 21+. ΚΕΘΕΑ: 210 9237777

Ο Άρης νίκησε με 3-1 σετ τον ΑΟ Θήρας κάνοντας το 2-1 στη σειρά των ημιτελικών του Πρωταθλήματος της Volleyleague γυναικών, ωστόσο το ματς σημαδεύτηκε από την λιποθυμία της αθλήτριας των φιλοξενούμενων, Ξανθοπούλου Παναγιώτα. Συγκεκριμένα, στην κατάμεστη Πυλαία υπήρχαν πάνω από 200 οπαδοί του Άρη που στέκονταν όρθιοι πίσω από τις διαφημιστικές πινακίδες (εντός του περιβάλλοντος χώρου  του αγωνιστικού γηπέδου και σε κάθε φάση που αθλήτρια του νησιωτών πήγαινε στο σέρβις τα άκουγε... γαλλικά  από τους ποδοσφαιρικούς φίλους του Άρη που είχαν επιστρατευτεί για τον συγκεκριμένο αγώνα!
Υπάρχουν μάλιστα καταγγελίες ότι η αθλήτρια της Σαντορίνης λιποθύμησε στο τέλος του 3ου σετ από τις έντονες μυρωδιές από την χρήση κάνναβης!

Στο 4ο σετ η Ξανθοπούλου αγωνίστηκε κανονικά, αφού της παρασχέθηκν οι πρώτες βοήθειες και συνήλθε.

Να σημειωθεί πως ο γυμνασίαρχος ζήτησε την εκκένωση του γηπέδου από τους επιπλέον φιλάθλους κάτι που αρνήθηκε κατηγορηματικά ο επικεφαλής αστυνομικός!