Η στιγμή που το μπουκάλι πέφτει στο κεφάλι του βοηθού στο Στουρμ Γκρατς-ΑΕΚ Λάρνακας (VIDEO)

Ματωμένος στο χορτάρι ο βοηθός διαιτητή

Mybet Casino: 750+ παιχνίδια & φρουτάκια Novomatic
Αρμόδιος ρυθμιστής MGA. 21+. ΚΕΘΕΑ: 210 9237777

Για αρκετά λεπτά διεκόπη η αναμέτρηση Στουρμ Γκρατς-ΑΕΚ Λάρνακας, για τον τρίτο προκριματικό γύρο του Europa League, εξαιτίας του τραυματισμού ενός εκ των βοηθών διαιτητή.

Συγκεκριμένα, στο 78ο λεπτό και με την ΑΕΚ Λάρνακας να προηγείται 2-0, οπαδοί της Στουρμ Γκρατς πέταξαν γυάλινο μπουκάλι στο κεφάλι του βοηθού, με αποτέλεσμα εκείνος να πέσει στο χορτάρι αιμόφυρτος και τον διαιτητή να αποφασίζει την προσωρινή διακοπή του αγώνα. Σύμφωνα με πληροφορίες, ο δράστης αναγνωρίστηκε αμέσως και συνελήφθη.

Δείτε στο βίντεο τη στιγμή που το μπουκάλι πετυχαίνει στο κεφάλι τον βοηθό διαιτητή.

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣΧΟΛΙΑ
Giannispetridis - 10/8/2018 20:23

Ενα μεγαλο μπραβο στον φιλο που εκανε πραξη αυτο που ολοι εμεις θελουμε να κανουμε ΧΡΟΝΙΑ τωρα σε αντιστοιχους συναδελφους του κυριου!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!

Φοίνικας - 10/8/2018 11:21

Καλά ρε, δεν διεκόπη το ματς? Βέβαια θα φάει κανάν αποκλεισμό η Στουρμ το δίχως άλλο, αλλά μου κανει εντύπωση που συνεχίστηκε το παιχνίδι

Leftos - 10/8/2018 11:03

Σε κάποιο γήπεδο θα συζητούσαν αν το μπουκάλι ήταν άδειο ή γεμάτο !!!!

thanos21a - 10/8/2018 09:53

Δε διακόπηκε το παιχνίδι τελικά αλλά να δούμε τι τιμωρία θα βάλλει η ΟΥΕΦΑ; είμαι πολύ περίεργος γιατί θα είναι οδηγός και για Ελλάδα...