1 ΣΧΟΛΙΑ

Super League: Ανακοινώθηκαν οι ημερομηνίες όλων των αγωνιστικών! (ΦΩΤΟ)

Η διοργανώτρια αρχή έκανε γνωστό όλο το πρόγραμμα του φετινού πρωταθλήματος


Ανακοινώθηκαν από την Super League όλες οι ημερομηνίες των αγωνιστικών του νέου πρωταθλήματος για τη σεζόν 2018-2019. Πλέον όλες οι ομάδες γνωρίζουν ακριβώς το καλεντάρι με τις διακοπές του πρωταθλήματος, τα ευρωπαϊκά παιχνίδια τα ματς της Εθνικής αλλά κι αυτά του Κυπέλλου!

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ημερομηνίες των αγωνιστικών

 

Η 1η/16η αγωνιστική (25-26-27 Σεπτεμβρίου και 12-13-14 Ιανουαρίου)
Ξάνθη-Παναθηναϊκός
ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
Παναιτωλικός-Ατρόμητος
Πανιώνιος-ΟΦΗ
Λαμία-Αρης
ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός
Απόλλων Σμύρνης-Λάρισα

 

Η 2η/17η αγωνιστική (1-2 Σεπτεμβρίου και 19-20-21 Ιανουαρίου)
Παναιτωλικός-ΟΦΗ
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
Ατρόμητος-Ξάνθη
Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ
Παναθηναϊκός-Λαμία
Ολυμπιακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Αρης-ΑΕΛ
Λεβαδειακός-Απόλλων Σμύρνης

 

Η 3η/18η αγωνιστική (15-16-17 Σεπτεμβρίου και 26-27-28 Ιανουαρίου)
ΟΦΗ-ΠΑΟΚ
Ξάνθη-Παναιτωλικός
ΑΕΚ-Πανιώνιος
Λαμία-Ατρόμητος
Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΛ-Παναθηναϊκός
Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΣ Γιάννινα
Αρης-Λεβαδειακός

 

Η 4η/19η αγωνιστική (22-23-24 Σεπτεμβρίου και 2-3-4 Φεβρουαρίου)
Ξάνθη-ΟΦΗ
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
Παναιτωλικός-Λαμία
Πανιώνιος-Ολυμπιακός
Ατρόμητος-ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
Παναθηναϊκός-Λεβαδειακός
ΠΑΣ Γιάννινα-Αρης

 

Η 5η/20η αγωνιστική (29-30 Σεπτεμβρίου και 9-10-11 Φεβρουαρίου)
ΟΦΗ-ΑΕΚ
Λαμία-Ξάνθη
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
ΑΕΛ-Παναιτωλικός
Απόλλων Σμύρνης-Πανιώνιος
Λεβαδειακός-Ατρόμητος
Αρης-Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα

 

Η 6η/21η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου και 16-17-18 Φεβρουαρίου)
Λαμία-ΟΦΗ
ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Ξάνθη-ΑΕΛ
ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης
Παναιτωλικός-Λεβαδειακός
Πανιώνιος-Αρης
Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός

 

Η 7η/22η αγωνιστική (20-21-22 Οκτωβρίου και 23-24-25 Φεβρουαρίου)
ΟΦΗ-Ολυμπιακός
ΑΕΛ-Λαμία
Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ
Λεβαδειακός-Ξάνθη
Αρης-ΠΑΟΚ
ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-Πανιώνιος
Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης

 

Η 8η/23η αγωνιστική (27-28-29 Οκτωβρίου και 2-3-4 Μαρτίου)
ΑΕΛ-ΟΦΗ
Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης
Λαμία-Λεβαδειακός
ΑΕΚ-Αρης
Ξάνθη-ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος-Ατρόμητος

 

Η 9η/24η αγωνιστική (3-4-5 Νοεμβρίου και 9-10-11 Μαρτίου)
ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης
Λεβαδειακός-ΑΕΛ
Αρης-Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία
Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη
Ατρόμητος-ΠΑΟΚ
Πανιώνιος-Παναιτωλικός

 

Η 10η/25η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου και 16-17 Μαρτίου)
Λεβαδειακός-ΟΦΗ
Απόλλων Σμύρνης-Αρης
ΑΕΛ-ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
Λαμία-Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ-Ατρόμητος
Ξάνθη-Πανιώνιος
ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός

 

Η 11η/26η αγωνιστική (24-25-26 Νοεμβρίου και 30-31 Μαρτίου)
ΟΦΗ-Αρης
ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός-Απόλλων Σμύρνης
Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ
Ατρόμητος-Ολυμπιακός
Πανιώνιος-Λαμία
Παναιτωλικός-ΑΕΚ
ΠΑΟΚ-Ξάνθη

 

Η 12η/27η αγωνιστική (1-2-3 Δεκεμβρίου και 6-7-8 Απριλίου)
ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΦΗ
Αρης-Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός-Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης-Ατρόμητος
ΑΕΛ-Πανιώνιος
Ολυμπιακός-Παναιτωλικός
Λαμία-ΠΑΟΚ
ΑΕΚ-Ξάνθη

 

Η 13η/28η αγωνιστική (8-9-10 Δεκεμβρίου και 14 Απριλίου)
ΟΦΗ-Παναθηναϊκός
Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα
Ατρόμητος-Αρης
Πανιώνιος-Λεβαδειακός
Παναιτωλικός-Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΟΚ-ΑΕΛ
Ξάνθη-Ολυμπιακός
ΑΕΚ-Λαμία

 

Η 14η/29η αγωνιστική (15-16-17 Δεκεμβρίου και 29 Απριλίου)
Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ
Παναθηναϊκός-Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος
Αρης-Παναιτωλικός
Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ
Απόλλων Σμύρνης-Ξάνθη
ΑΕΛ-ΑΕΚ
Ολυμπιακός-Λαμία

 

Η 15η/30η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου και 30 Απριλίου)
ΟΦΗ-Ατρόμητος
Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα
Ξάνθη-Αρης
ΑΕΚ-Λεβαδειακός
Λαμία-Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός-ΑΕΛ

 

ΣΧΟΛΙΑΑΡΘΡΟΥ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣΧΟΛΙΑ
16axronosaektzis - 10/8/2018 19:19

Oxi re file Xanei oaka O oikodomos...

ΕΠΟΜΕΝΟ