0 ΣΧΟΛΙΑ

Το «κιτρινόμαυρο» πρόγραμμα


Σάββατο 12/01/2019
Αγώνας: ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Παίδων
Διοργάνωση: 13η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων
Ώρα: 14:15
Γήπεδο: ΑΚ Γουδή.

Αγώνας: ΑΕΚ – Κολοσσός Ρόδου
Άθλημα: Μπάσκετ
Διοργάνωση: 13η αγωνιστική Basket League
Ώρα: 16:00
Γήπεδο: ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ – Άρης Νίκαιας
Άθλημα: Χάντμπολ Ανδρών
Διοργάνωση: 12η αγωνιστική Handball Premier
Ώρα: 18:00
Γήπεδο: Αίθουσα “Γ. Κασιμάτης”, ΟΑΚΑ.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΓΣ Πανιώνιος
Άθλημα: Βόλεϊ Γυναικών
Διοργάνωση: 11η αγωνιστική Pre League
Ώρα: 18:45
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Μαρκοπούλου
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων 2
Διοργάνωση: Ημιτελικός φάιναλ φορ Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού 2
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: Μαρκοπούλου.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Ηλυσιακός
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων
Διοργάνωση: 4η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων Β’ Φάση Α’ Γκρουπ Γ’ Όμιλος
Ώρα: 20:45
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας.

Κυριακή 13/01/2019
Αγωνας: ΕΣΝ Βριλησσίων – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Παίδων
Διοργάνωση: 2η αγωνιστική Β’ Φάσης Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ Παίδων
Ώρα: 11:30
Γήπεδο: Βριλησσίων.

Αγώνας: ΑΣΟΧ Φοίβος – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάτνμπολ Παμπαίδων Α’
Διοργάνωση: 2η αγωνιστική Β’ Φάσης Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ Παμπαίδων Α’
Ώρα: 14:45
Γήπεδο: Ολ. Χωριού.

Αγώνας: ΑΕΚ – Ερμής Ζωγράφου
Άθλημα: Ποδόσφαιρο Σάλας
Διοργάνωση: 17η αγωνιστική Futsal Superleague
Ώρα: 16:00
Γήπεδο: Κλειστό Καματερού.

Αγώνας: ΑΕΚ – ΑΟ Αγ. Στεφάνου
Άθλημα: Βόλεϊ Κορασίδων 3
Διοργάνωση: 13η αγωνιστική Πρωταθλήματος Εκτός Συναγωνισμού Κορασίδων 3
Ώρα: 17:00
Γήπεδο: Σχολικό Συγκρότημα Νέας Φιλαδέλφειας.

Αγώνας: ΑΟ Παλλήνη – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Εφήβων
Διοργάνωση: 13η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Εφήβων
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: Κάντζας.

Δευτέρα 14/01/2019
Αγώνας: ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ
Άθλημα: Ποδόσφαιρο
Διοργάνωση: 16η αγωνιστική Superleague
Ώρα: 19:30
Γήπεδο: Ζωσιμάδων.

Αγώνας: ΑΕΚ – Ολυμπιακός ΣΦΠ
Άθλημα: Βόλεϊ Ανδρών
Διοργάνωση: 12η αγωνιστική Volleyleague
Ώρα: 20:00
Γήπεδο: Κλειστό Μετς.

Αγώνας: ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες – ΑΕΚ
Άθλημα: Βόλεϊ Νεανίδων
Διοργάνωση: 6η αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων Β’ Φάση Α’ Γκρούπ
Ώρα: 21:30
Γήπεδο: “Σ. Καλαϊτζής”, Νέα Ερυθραία.

Αγώνας: ΓΝΟ Άρης Νίκαιας – ΑΕΚ
Άθλημα: Χάντμπολ Εφήβων
Διοργάνωση: 9η αγωνιστική Πρωταθλήματος ΕΣΧΑ Εφήβων
Ώρα: 21:45
Γήπεδο: Νίκαιας.

ΣΧΟΛΙΑΑΡΘΡΟΥ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΟ