0 ΣΧΟΛΙΑ

Αθλητικές μεταδόσεις (16/3/2019)


08:00     ΕΡΤ SPORTS HDΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΕΛΒΟΥΡΝΗΣ / ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ

13:00     ΕΡΤ SPORTS HDΜΠΑΣΚΕΤ / ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ / ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

14:00     COSMOTESPORT 2 HD   ΟΥΕΣΚΑ – ΑΛΑΒΕΣ           ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

15:00     ΕΡΤ3      ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ               ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / FOOTBALL LEAGUE

15:15     ΕΡΤ PLAY3           ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ     ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

15:45     ΕΡΤ PLAY1           ΠΑΟΚ - ΉΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ       ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

15:45     ΕΡΤ PLAY2           ΡΕΘΥΜΝΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ             ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

16:00     NOVASPORTS 2HD          ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ – ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ     ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

16:30     COSMOTESPORT 8 HD   ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

16:30     COSMOTESPORT 7 HD   ΆΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ – ΑΝΝΟΒΕΡΟ               ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

16:30     COSMOTESPORT 3 HD   ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ – ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ      ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

16:30     COSMOTESPORT 1           ΣΑΛΚΕ - ΛΕΙΨΙΑ                ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

17:00     NOVASPORTS 3HD          ΣΤΟΟΥΚ – ΡΕΝΤΙΝΓΚ       CHAMPIONSHIP

17:00     ΕΡΤ 3     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ        ΧΑΝΤΜΠΟΛ / ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

17:00     COSMOTE SPORT 4 HD   ΑΕΚ – ΚΥΜΗ       ΜΠΑΣΚΕΤΑ1

17:15     NOVASPORTS 1                ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΑΜΙΑ      ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ

17:15     COSMOTESPORT 2           ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΘΕΛΤΑ ΒΙΓΟ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

18:00     ΕΡΤ 2     ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΆΡΗΣ             Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ

18:30     COSMOTESPORT 7           ΜΠΟΣΤΟΝ ΣΕΛΤΙΚΣ - ΑΤΛΑΝΤΑ ΧΟΚΣ     ΜΠΑΣΚΕΤ / NBA

19:00     NOVASPORTS 2                ΣΠΑΛ - ΡΟΜΑ    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

19:00     ΕΡΤ 1 & ΕΡΤ SPORTS        ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ                ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ

19:30     NOVASPORTS 1                ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΕΛ      ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ

19:30     COSMOTESPORT 2           ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ     ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

19:30     COSMOTESPORT 3           ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ        ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

20:00     COSMOTESPORT 6           2019 ATP MASTERS 1000               ΤΕΝΙΣ

20:45     NOVASPORTS 3HD          ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ – ΒΙΛΕΜ    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΟΛΛΑΝΔΙΑ

21:30     NOVASPORTS 1HD          ΤΟΡΙΝΟ – ΜΠΟΛΟΝΙΑ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

21:45     COSMOTESPORT 2 HD   ΛΕΓΑΝΕΣ – ΖΙΡΟΝΑ         ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

22:30     COSMOTESPORT 7 HD   ΠΟΡΤΟ – ΜΑΡΙΤΙΜΟ      ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ


ΣΧΟΛΙΑΑΡΘΡΟΥ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΟ