0 ΣΧΟΛΙΑ

Αθλητικές μεταδόσεις (20/4/2019)


03:30     COSMOTE SPORT 4 HD   INDIANA PACERS - BOSTON CELTICS       ΜΠΑΣΚΕΤ / NBA

13:30     NOVASPORTS 1HD          ΠΑΡΜΑ – ΜΙΛΑΝ            ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

14:00     COSMOTE SPORT 2 HD   ΘΕΛΤΑ – ΖΙΡΟΝΑ             ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

14:30     COSMOTESPORT 1 HD   ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ – ΤΟΤΕΝΑΜ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΓΓΛΙΑ

16:00     NOVASPORTS 24 HD       ΚΑΛΙΑΡΙ – ΦΡΟΖΙΝΟΝΕΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

16:00     NOVASPORTS 5HD          ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ – ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ           ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

16:00     NOVASPORTS 4HD          ΤΖΕΝΟΑ – ΤΟΡΙΝΟ          ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

16:00     NOVASPORTS 3HD          ΕΜΠΟΛΙ – ΣΠΑΛ               ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

16:0        NOVASPORTS 2HD          ΜΠΟΛΟΝΙΑ – ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ      ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

16:00     NOVASPORTS 1HD          ΛΑΤΣΙΟ - ΚΙΕΒΟ ΒΕΡΟΝΑ              ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

16:30     COSMOTE SPORT 8 HD   ΜΑΙΝΤΣ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ     ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ        

16:30     COSMOTE SPORT 7 HD   ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ – ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ             ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

16:30     COSMOTE SPORT 5 HD   ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ – ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

16:30     COSMOTE SPORT 3 HD   ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ            ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

16:45     ΕΡΤ PLAY4           ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΡΗΣ           ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

16:45     ΕΡΤ PLAY3           ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ        ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

16:45     ΕΡΤ PLAY2           ΡΕΘΥΜΝΟ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΒΙΚΟΣ COLA         ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

16:45     ΕΡΤ PLAY1           ΚΥΜΗ – ΛΑΥΡΙΟ               ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

16:45     ΕΡΤ SPORTS HDΠΑΡΑΛΛΗΛΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ        ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

16:45     COSMOTE SPORT 4 HD   ΑΕΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ       ΜΠΑΣΚΕΤ Α1

17:00     COSMOTESPORT 1 HD   ΓΟΥΛΒΣ – ΜΠΡΑΙΤΟΝ    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΓΓΛΙΑ

17:15     COSMOTE SPORT 2 HD   ΕΪΜΠΑΡ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ                ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

18:00     NOVASPORTS 2HD          ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ – ΜΑΡΣΕΙΓΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΑΛΛΙΑ

19:00     NOVASPORTS 1HD          ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ – ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ     ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

19:30     NOVASPORTS 3HD          ΧΡΟΝΙΓΚΕΝ – ΑΓΙΑΞ        ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΟΛΛΑΝΔΙΑ

19:30     COSMOTE SPORT 3 HD   ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ – ΛΕΙΨΙΑ               ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

19:30     COSMOTE SPORT 2 HD   ΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ – ΟΥΕΣΚΑ      ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

19:30     COSMOTESPORT 1 HD   ΝΙΟΥΚΑΣΛ – ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ    ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΑΓΓΛΙΑ

21:00     NOVASPORTS 2HD          ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ – ΜΟΝΠΕΛΙΕ       ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΑΛΛΙΑ

21:30     NOVASPORTS 1HD          ΙΝΤΕΡ – ΡΟΜΑ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΤΑΛΙΑ

21:30     COSMOTESPORT 3 HD   ΣΑΛΚΕ – ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΓΕΡΜΑΝΙΑ

21:45     COSMOTE SPORT 2 HD   ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΡΕΑΛ ΣΟΣΙΕΔΑΔ           ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΙΣΠΑΝΙΑ

21:45     NOVASPORTS 3HD          ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ – ΑΛΚΜΑΑΡ            ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΟΛΛΑΝΔΙΑ

22:30     COSMOTESPORT 9 HD   ΠΟΡΤΟ - ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ                ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ / ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ   


ΣΧΟΛΙΑΑΡΘΡΟΥ
ΣΧΟΛΙΟΣΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΟ