Τρίτη 17 Οκτωβρίου 2017

Σε απολογία ο Πανιώνιος

Σε απολογία κλήθηκαν από το Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό Όργανο της Super League ο διευθύνων σύμβουλος του Αστέρα Τρίπολης, Δ. Μποροβήλος και η ΠΑΕ Πανιώνιος για τη συμπεριφορά των φιλάθλων της στο ματς με τον ΟΣΦΠ

Δευτέρα 16 Οκτωβρίου 2017
Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2017

ΠΑΟΚ-ΛΑΜΙΑ 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ο Λέοβατς ανοίγει το σκορ στο 10ο λεπτό-Στο 24ο λεπτό ο Πρίγιοβιτς κάνει το 2-0-Ο Πέλκας στο 51' κάνει το 3-0- Ο πρίγιοβιτς στο 88' κάνει το 4-0

«Δεν θέλω να πεθάνω, αφήστε με να ζήσω»

Μία εξομολόγηση που σοκάρει, μία φωνή που σπάει και σε κάνει να λυγίζεις. Ο άλλοτε ποδοσφαιριστής της Επισκοπής, Θωμάς Μπισκιτζής μιλάει για τον απίστευτο Γολγοθά του, τον αγώνα ζωής και τη μάχη απέναντι στον θάνατο

Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-4 ΤΕΛΙΚΟ

Ο Σπιριδόνοβιτς ανοίγει το σκορ με πλασέ στο 3ο λεπτό-Στο 19' με κεφαλιά του Σισέ ο Ολυμπιακός ισοφαρίζει σε 1-1-Στο 37' ο Ανσαριφάρντ κάνει το 2-1 για τον Ολυμπιακό-3-1 για τους ερυθρόλευκους στο 44' με τον Ανσαριφάρντ να είναι πάλι ο σκόρερ-Μειώνει σε 3-2 ο Πανιώνιος με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μασούντ στο 82'-Μέσα σε 2 λεπτά ο Πανιώνιος ισοφαρίζει σε 3-3-O Φορτούνης με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι κάνει το 3-4 στο 87'