Τετάρτη 18 Ιανουαρίου 2017

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ 0-1 (ΗΜΙΧΡΟΝΟ)

Η Κέρκυρα άνοιξε το σκορ στο Περιστέρι με τον Επστάιν στο 4'- Στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη ο Κεϊτά, με δέκα παίκτες ο Ατρόμητος

Τρίτη 17 Ιανουαρίου 2017

Απορρίφθηκε και η νέα προσφυγή των Οινιάδων κατά της Γ.Σ. της ΕΠΟ

H νέα προσφυγή του σωματείου Αθλητική Ένωση Οινιάδων κατά της ΕΠΟ για τη Γενική Συνέλευση που έγινε στις 19/12 με θέμα την εκλογή τακτικού και αναπληρωματικού αντιπροσώπου στην ΕΟΕ απορρίφθηκε και πάλι από το Διαιτητικό Δικαστήριο

Δευτέρα 16 Ιανουαρίου 2017
Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2017

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Στο 24ο λεπτό ο Πανιώνιος ανοίγει το σκορ-Διακοπή στο Περιστέρι καθώς έχει πέσει η τάση του ρεύματος-Στο 49' ο Ατρόμητος ισοφαρίζει με πέναλτι του Ούμπιντες-Στο 59ο λεπτό ο Σαββίδης κάνει το 1-2

ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

Στο 10' ο Μουνιός κάνει το 0-1-Στο 38' γίνεται το 1-1-Προβάδισμα για τον Αστέρα με πέναλτι-Στο 49' ο Αστέρας κάνει το 3-1-Ο Τσουκαλάς στο 58' ανεβάζει τον δείκτη του σκορ