Πέμπτη 23 Μαΐου 2019
Τετάρτη 22 Μαΐου 2019

Σώθηκε με επικό τρόπο ο ΟΦΗ!

Ο Πλατανιάς ισοφάρισε σε 2-2 στο 91' και όλοι πίστεψαν ότι ο ΟΦΗ έπεσε όμως ο Ναμπί με γκολ-φάουλ στο 95' κράτησε την ομάδα του Ηρακλείου στην κατηγορία

ΟΦΗ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ο ΟΦΗ στο 12ο λεπτό ανοίγει το σκορ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Νέιρα-Στο 41ο λεπτό ο Πλατανιάς ισοφαρίζει σε 1-1 με τον Τσαμουρη-Ο ΟΦΗ παίρνει προβάδισμα με 2-1 στο 69' με τον Γιακουμάκη-Στο 71ο λεπτό αποβάλλεται ο Γιακουμάκης-Στο 75' ο Μπιανκόνι δέχεται κόκκινη και αποβάλλεται-Στο 90΄ο Πλατανιάς κάνει το 2-2 με τον Παπανικολάου-3-2 ο ΟΦΗ στο 90+5' με τον Ναμπί