Σάββατο 12 Μαΐου 2018

Γραμμένος: Ο φετινός τελικός εφαλτήριο για μια καινούργια αρχή σε όλα τα επίπεδα

Ο πρόεδρος της ΕΠΟ κάλεσε όλους τους παράγοντες του τελικού να ενώσουν τις δυνάμεις τους, ώστε να συνεισφέρουν με κάθε πρόσφορο τρόπο στη διεξαγωγή ενός τελικού αντάξιου του ονόματος των ιστορικών φιναλίστ με τις κοινές ρίζες

Παρασκευή 11 Μαΐου 2018
Τετάρτη 09 Μαΐου 2018
Τρίτη 17 Απριλίου 2018

Πρόκριση για ΠΑΟΚ

Ο ΠΑΟΚ νίκησε και στη ρεβάνς τον Πανιώνιο με 3-1 και προκρίθηκε στον τελικό του Κυπέλλου

ΠΑΟΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Στο 21' ο Ηρακλής κάνει το 1-0-Ισοφαρίζει ο Μασούρας στο 40'-Στο 68' ο ΠΑΟΚ κάνει το 2-1-Με παίκτη λιγότερο στο 70' ο Πανιώνιος-Στο 80' ο Πρίγιοβιτς κάνει το 3-1 με πέναλτι

Κυριακή 15 Απριλίου 2018
Δευτέρα 05 Μαρτίου 2018
Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2018

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΟΚ 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Στο 24ο λεπτό ο ΠΑΟΚ ανοίγει το σκορ με τον Μαουρίσιο-2-0 ο ΠΑΟΚ με τον Πρίγιοβιτς στο 33ο λεπτό-Στο 73' γίνεται το 3-0-Στο 85΄ο Πανιώνιος μειώνει

Τρίτη 20 Φεβρουαρίου 2018
Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου 2018

Η κλήρωση του Κυπέλλου LIVE

Η ΑΕΚ μπαίνει στην κλήρωση μαζί με ΠΑΟΚ, Πανιώνιο και Λάρισα και μαθαίνει αντίπαλο για τους 4 του Κυπέλλου - Ζωντανά η κλήρωση